سه‌شنبه, 3 مهر 1397
عنوان : برگزاری مراسم تجلیل از ایثارگران جانباز شركت آب و فاضلاب روستایی استان قم
کد خبر : ۵۰۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ 
ساعت : ۸:۴۵:۱۹
منبع خبر : روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاري مراسم تجلیل از ايثارگران جانباز شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم

مراسم تجليل از ايثارگران جانباز شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم  با حضور مدير عامل، معاونين، ايثارگران و جمعی از کارکنان شرکت آبفار استان قم در نمازخانه ی این شرکت برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، در اين مراسم که با همکاری امور ایثارگران و دفتر روابط عمومی شرکت برگزار شد، تعداد  8 نفر از  ايثارگران جانباز شرکت مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم دکتر محمد احمدی جبلی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان گفت: امروزه ملت های مسلمان و مظلوم سراسر جهان بطور مداوم مورد ظلم ستمگران قرار می گیرند که انشاالله با ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) این جنایات پایان پذیرد.

مدير عامل شرکت آبفای روستایی استان قم گفت: ایثارگران در دوران دفاع مقدس درسهايي از مقاومت، ايثار و از خودگذشتگي را به يادگار گذاشتند.

وی در ادامه گفت: شهدا و ایثارگران،  سرمایه گرانمایه خود که جان شریفشان است را فدای انقلاب نمودند و از هیچ فداکاری و گذشتی دریغ نکردند به همین منظور شرکت آبفا قم به پاس این فدارکاری و به نمایندگی از کل ایثارگران کشور از ایثارگران جانباز شرکت تجلیل بعمل می آورد.

در پایان این مراسم، مدیرعامل آبفار با تقدیم لوح سپاس و هدیه از جانبازان شرکت تقدیر نمود.


تعداد بازدید : 175

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0