سه‌شنبه, 3 مهر 1397
رو عنوان : کسب رتبه برتر توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم
عنوان : درسومین جشنواره و نمایشگاه توانمندی های بهره برداری و نگهداری در صنعت آب و فاضلاب كشور، شركت آب و فاضلاب روستائی استان قم به واسطه ارائه طرح « نرم افزار ساماندهی انشعابات غیر مجاز » بعنوان شركت برتر انتخاب شد.
کد خبر : ۴۹۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ 
ساعت : ۷:۳۱:۴۰
منبع خبر : روابط عمومی شرکت آبفار استان قم

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

کسب رتبه برتر توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم

درسومین جشنواره و نمایشگاه توانمندی های بهره برداری و نگهداری در صنعت آب و فاضلاب کشور، شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم به واسطه ارائه  طرح « نرم افزار ساماندهی انشعابات غیر مجاز » بعنوان شرکت برتر انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار استان قم، در سومین  جشنواره و نمایشگاه توانمندی های بهره برداری و نگهداری در صنعت آب و فاضلاب کشور که با رویکرد ارتقای تاب آوری، از تاریخ  15 تا 19 اردیبهشت ماه سال 97 در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار شد، اثر ارسالی شرکت آبفار استان قم با موضوع((نرم افزار ساماندهی انشعابات غیر مجاز )) به عنوان اثر برتر معرفی و لوح تقدیر و تندیس زرین جشنواره به دکتر محمد احمدی جبلی مدیر عامل شرکت آبفار قم اهداء گردید.

شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم،  با ارائه 5 طرح پژوهشی در این نمایشگاه شرکت نموده و به ارائه توانمندی های علمی، پژوهشی و فنی این شرکت پرداخت.

نرم افزار ساماندهی انشعابات غیر مجاز، نرم افزار ساماندهی آبرسانی سیار و چند طرح پژوهشی که توسط کارشناسان و متخصصین این شرکت طراحی و اجرا گردیده بود در این نمایشگاه در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.

در این نمایشگاه، غرفه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم به واسطه ارائه طرح های جدید و کاربردی و همسو با موضوع محوری نمایشگاه ( ارتقای تاب آوری ) مورد توجه مسئولین صنعت آب و فاضلاب از جمله مدیرعامل، معاونین و کارشناسان شرکت مهندسی آبفای کشور و همچنین مدیران عامل، معاونین و کارشناسان سایر شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور قرار گرفت.


تعداد بازدید : 155

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0